Dbanie o siebie w rodzicielstwie i uczenie się na nowo swoich emocji, które rodzą się w kontakcie z dzieckiem i partnerem/partnerką jest nie lada wyzwaniem w świecie pełnym niepewności, napięcia i społecznej presji.

Zapisz się <3

Komunikacja w rodzinie nie będzie przebiegać w sposób konstruktywny, kiedy będziemy w ciągłym stresie, i choć jest on potrzebny i ważny, możemy go sobie nie dokładać, uczyć się działać w strefie swojego wpływu, a w rezultacie poczuć się spokojniej i łagodniej. Lepiej dogadywać się z bliskimi i lepiej rozumieć siebie.

Aby mogło się to powieść, możemy ćwiczyć zatrzymywanie przy sobie i sprawdzanie, co możemy zrobić, aby wyjść ze spirali nakręcających się myśli, trudnych emocji i niewspierających działań.

Warsztaty – miesięczna grupa wsparcia dla rodziców pomogą Wam zbliżyć się do siebie i nowych strategii opiekowania się:

  • swoimi potrzebami i emocjami (przede wszystkim złością)
  • relacją z dzieckiem.
  • relację z partnerem/partnerką.

W skład warsztatów wchodzą:

  • cztery półtorej godzinne spotkania warsztatowe ze mną na żywo (online – 07., 14., 27., 28. marca), podczas których będziemy zajmować się bardzo konkretnymi sytuacjami z naszego życia i uczyć się nimi zarządzać,
  • moja opieka merytoryczna przez cały czas trwania warsztatów (w każdą niedzielę 07., 14., 27., 28. sesja Q&A od 13:00-14:30, w ostatnią niedzielę wyłącznie sesja Q&A o 10:00),
  • materiały ćwiczeniowe, dzięki którym zaproponowane wskazówki teoretyczne możecie wdrażać do codziennej praktyki rodzicielskiej i ćwiczyć konkretne rozwiązania.

Liczba miejsc jest mocno ograniczona ze względu na formułę spotkań. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność wpłat. Możesz dołączyć do 01 marca. 

Formularz zapisu znajdziecie tutaj:

Zapisz się! 

Do zobaczenia <3

Ważne! – w razie gdyby grupa się nie zebrała, warsztaty przesuniemy na kwiecień/maj (także na cztery niedziele). 

Możliwa jest płatność przelewem – napisz do mnie maila w tej sprawie po uzupełnieniu danych do formularza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *