Jestem spełniającą się mamą dwójki dzieci i żoną. Z wykształcenia i doświadczenia zawodowego pedagożką, tłumaczką i wykładowczynią. Autorką i współautorką podręczników, programów nauczania i artykułów. Promotorką Rodzicielstwa Bliskości (RB), Porozumienia bez Przemocy (NVC), neuropsychologii i neurodydaktyki. Od niedawna autorką pierwszej w Polsce serii książek dla najmłodszych, pisanej w duchu RB i NVC.

 

Na co dzień wspieram rodziców i specjalistów w budowaniu empatycznych i konstruktywnych relacji z dziećmi. Dużo piszę, nagrywam podcast “Świadome rodzicielstwo”, prowadzę szkolenia i warsztaty, współpracuję też z przedszkolami i szkołami prywatnymi w Warszawie i w okolicy. 

Prowadzę sklep MBM for Kids, w którym możecie wykupić dostęp do organizowanych przeze mnie szkoleńwebinariów oraz koszulki dla dzieci z napisami w duchu RB I NVC.

Współpracuję z różnymi wydawcami oraz serwisami, m.in. z Librus.pl,  dziecisawazne.pl, Newsweek Psychologia

Z miłości do siebie, dziecka i życia

Każdego dnia praktykuję uważność, wdzięczność i łagodność dla siebie. Lubię tworzyć i rozwijać się. Obserwować to, co we mnie i poza mną… Odpoczywać na łonie natury, czytać i dzielić się swoją wiedzą. 

Świetnie czuję się w przestrzeni wypełnionej Rodzicielstwem Bliskości, bezprzemocową komunikacją z ludźmi i Alternatywną Edukacją. Mam głębokie poczucie, że budowanie silnej więzi i dobrej relacji z dzieckiem, z poszanowaniem granic wszystkich członków rodziny (czy szkolnej społeczności), jest właściwą drogą do zdrowego rozwoju dziecka (w każdym obszarze) oraz spełnionego i szczęśliwego życia.

Jestem tutaj po to…

By dzielić się z Wami moimi rodzicielskimi, życiowymi i zawodowymi doświadczeniami. Po to, by pomóc Wam zrozumieć, skąd z naukowego punktu widzenia biorą się określone emocje, uczucia, zachowania, reakcje i co się za nimi kryje. Po to, by wspierać Was jako rodziców, opiekunów, nauczycieli, mentorów w czasie przeżywania rozterek rodzących się w relacji z dzieckiem.

Chcę pokazać Wam, jak dzięki bliskiej więzi, bezprzemocowemu porozumieniu i neuropsychologii wspomagać naturalny rozwój młodego człowieka i co robić, aby wykorzystać jego potencjał w każdej dziedzinie życia.

“Człowiekiem jestem…”

Bycie empatycznym, autentycznym i w pełni obecnym rodzicem uważam za jedno z największych życiowych wyzwań. Dlatego na co dzień staram się je ćwiczyć i praktykować, dając sobie przestrzeń do pomyłek i potyczek. 

Krok po kroku uczę się siebie, swoich dzieci i całej rodziny i do tego chciałabym zainspirować również Was. Doświadczenie i wnioski płynące z badań pokazują, że takie podejście daje siłę! I chętnie się z Wami tą siłą podzielę! 😉

Zaglądajcie do mnie! Jestem i długo tutaj zostanę. 🙂

Pozostańmy w kontakcie!

Magda

PS Znajdziecie mnie również na Instagramie, Facebooku oraz YouTube. 

 

⇒ Wszystkie treści przedstawione na magdalenabockomysiorska.pl mają jedynie treść informacyjną i edukacyjną i nie mogą zastąpić indywidualnej porady lekarskiej, położniczej, psychologicznej, prawniczej ani żadnej innej.