Niezależnie do tego, czy jesteśmy rodzicami jednego czy kilkorga dzieci, możemy uczyć się dbania o siebie i swoje energetyczne zasoby. 

ZAPISZ SIĘ!

Coraz częściej przyznajemy, że w okresie dzieciństwa i dorastania nie nauczono nas, jak regulować swoje emocje i wyrażać uczucia. Jak odmawiać i dbać o to, co dla nas ważne. Słowo “nie” kojarzyło się z krnąbrnością i złym wychowaniem, a okazywanie smutku, lęku czy gniewu było wyrazem naszej słabości. Dlatego z obawy przed krytyką i odrzuceniem trudno nam mówić o tym, co czujemy, czego tak naprawdę chcemy i potrzebujemy. Trudno też akceptować granice, emocje i potrzeby innych, ponieważ często nie uznajemy swoich.

Dziś wiemy, że rodzicielstwo pełne empatii i wyrozumiałości bazuje przede wszystkim na odpuszczeniu i łagodności dla siebie. Na traktowaniu siebie z szacunkiem i zaufaniem oraz na akceptacji tego, kim jesteśmy.

Kurs: „Jak zadbać o siebie w rodzicielstwie? (II edycja)” jest okazją do tego, aby:

 • przyjrzeć się swoim uczuciom i emocjom i zrozumieć mechanizm ich powstawania; mówić o nich w nowy budujący sposób,
 • sprawdzić, co dzieje się w nas, dorosłych, kiedy doświadczamy różnych zachowań naszych dzieci, i w jaki sposób wpływa to nasz sposób myślenia oraz nasze postawy wobec nich,
 • pracować nad rozpoznawaniem, nazywaniem i uwzględnieniem własnych potrzeb; wyrażaniem próśb,
 • nauczyć się umiejętnie odmawiać, komunikować swoje granice,
 • usłyszeć swoje myśli i sprawdzić, co za nimi stoi,
 • na nowo rozumieć i poznawać sygnały płynące z ciała,
 • ćwiczyć uważność i samoregulację,
 • na bieżąco uzupełniać swoje zasoby,
 • czerpać przyjemność z małych dobrych rzeczy i praktyki wdzięczności,
 • stopniowo uwalniać się od tego, co nam nie służy,
 • odkrywać w sobie dawną wewnętrzną siłę.

Kurs poprowadzę ja, czyli Magdalena Boćko-Mysiorska – nieustannie spełniająca się mama, pedagożka, wykładowczyni, autorka podręczników i książek dla dzieci, artykułów i materiałów dydaktycznych. Promotorka Porozumienia bez Przemocy, neuropsychologii i naturalnego rozwoju dziecka, która na co dzień wspiera rodziców i nauczycieli w budowaniu empatycznych i konstruktywnych relacji z dziećmi. Autorka bliskościowo-naukowego bloga www.magdalenabockomysiorska.pl

Ważne informacje organizacyjne i program kursu

1. Nie musisz być na żywo! Dostęp do nagrań oraz materiały ćwiczeniowe otrzymasz na okres następnych 3 miesięcy. 

2. Materiały będę podsyłała sukcesywnie przez pięć dni od początku trwania kursu (czyli od 15-19 lutego, tak by nie zasypać Was całym pakietem od razu. 😉 Zaglądajcie także do skrzynki SPAM-u!

3. Płatność za kurs jest możliwa za pośrednictwem systemu PayPal oraz kartą i przelewem i dostępna tuż po wpisaniu swojego imienia i adresu e-mail w formularz zapisu (link poniżej). O przelewie poinformuj mnie osobnym mailem.

W skład kursu wchodzi:

 • pięć szkoleń/nagrań o następującej tematyce:

1. Po co nam stres, emocje i uczucia oraz jak sobie z nimi radzić?

2. W jaki sposób dbać o swoje potrzeby?

3. Jak rozpoznawać swoje granice i je komunikować?

4. Jak rozumieć swoje myśli, wyzbyć się oczekiwań i praktykować uważność?

5. Czym jest poczucie własnej wartości i jak je u siebie wspierać?

 • oraz materiały ćwiczeniowe, dzięki którym zaproponowane wskazówki teoretyczne możecie wdrażać do codziennej praktyki rodzicielskiej i ćwiczyć konkretne rozwiązania,
 • moja opieka merytoryczna na zamkniętej grupie na Facebooku przeznaczonej wyłącznie dla uczestników kursu, na której przez miesiąc będziecie mogli dzielić się doświadczeniami i zadawać różne pytania,
 • jedno spotkanie ze mną na żywo na grupie, podczas którego odpowiem na nurtujące Was pytania oraz będziecie mogli dzielić się swoimi przemyśleniami, odczuciami i wątpliwościami.

Płatność za kurs jest możliwa za pośrednictwem systemu PayPal oraz kartą i przelewem i dostępna tuż po wpisaniu swojego imienia i adresu e-mail w formularz zapisu (link poniżej). 09.02 jest ostatnim dniem niższej ceny biletów – 199zł, po 09 lutego cena wzrośnie + 50zł = 249zł. 

Liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność wpłat.

Formularz zapisu znajdziecie tutaj:

ZAPISZ SIĘ!

Do zobaczenia! Ślę moc energii,

Magdalena Boćko-Mysiorska 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *