Ponieważ w dzieciństwie i okresie dorastania rzadko pokazywano nam, jak umiejętnie obchodzić się z intensywną złością i zatrzymywać się w niej, aby nie ranić innych, dziś dopiero się tego uczymy. Dlatego ważne jest, abyśmyćwiczyli różne strategie tak długo, aż poczujemy, że zaczynają być naszym nowym nawykiem i byli dla siebie wyrozumiali, jeśli coś nam się nie uda.

Oczywiście często jest tak, że pewne „sposoby na złość” pomagają nam przez określony czas, a później potrzebujemy zupełnie innych, nowych, dlatego warto próbować różnych opcji, nawet jeśli wydają nam się być śmieszne czy dziwne, i sprawdzać, co dobrze nam służy.

Oto 20 sprawdzonych przeze mnie sposobów na to, aby zatrzymać się w agresywnej złości, zdjąć z siebie trochę napięcia i zdystansować się do danej sytuacji. Niech Was inspirują i dobrze Wam służą! ❤️

💯❗️Jeśli chcecie pouczyć się ze mną, jak radzić sobie ze złością oraz jak komunikować się z partnerem / partnerką i dzieckiem, aby się nawzajem usłyszeć i dojść do porozumienia, zapraszam Was serdecznie na organizowany przeze mnie kurs online. Nie musicie być na żywo!

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *